HUSKY logo
 Úvod O spoločnosti Princíp činnosti * Akcie * Sortiment E-obchod Referencie Časté otázky Predajcovia Kontakt

Profil spoločnosti

Vitajte na stránkach spoločnosti CEVYS prezentujúcich ucelený sortiment centrálnych vysávačov HUSKY od kanadského výrobcu – firmy Nuera Inc.

CEVYS, spol. s r.o. je výhradným dovozcom výrobkov HUSKY na Slovensko od roku 1996. Počas pôsobenia na našom trhu bolo nainštalovaných viac než 3000 systémov centrálnych vysávačov. Vďaka spoľahlivým pracovníkom na dvoch pobočkách a tiež sieti odborne vyškolených predajcov, značka HUSKY získava na prestížnosti, čo podporuje aj poskytovaný kvalitný záručný a pozáručný servis. Medzi našich spokojných zákazníkov patria aj celebrity slovenského hokeja s kanadskou skúsenosťou Michal Handzuš, Richard Zedník, Zdeno Cíger, Ľubomír Višňovský a Ľubomír Sekeráš.

Realizácia systémov s kanadskými vysávačmi HUSKY nás nielen baví a napĺňa, ale vďaka nasledujúcim aspektom má aj širší zmysel:

Šetrné k životnému prostrediu

Centrálne vysávače HUSKY sú zhotovené prevažne z recyklovanej ocele a hliníku. Tieto materiály sa dajú recyklovať znovu a znovu. Tým sa eliminuje znečistenie pôdy a vody spôsobované ťažbou nových surovín. Na recykláciu kovov sa spotrebuje o 95% menej energie ako pri ich výrobe zo základných surovín, čo výrazne znižuje emisie skleníkových plynov.

Nízka spotreba

Vysávače HUSKY dosahujú svojou účinnosťou a výkonom úspory energie. Sú 2-8 krát výkonnejšie než prenosné, či robotické vysávače. Upratovanie bude efektívnejšie a rýchlejšie. Konvenčný vysávač vymeníte v priemere každých 3-5 rokov. Jednotky HUSKY sú skonštruované tak, aby vydržali 10-tky rokov. To dokazuje aj 25 ročná rozšírená záruka.

Efektivita

Čistý domov je základom zdravého bývania. Vysávanie domácnosti s centrálnymi vysávačmi patrí medzi najefektívnejšie spôsoby upratovania. Navyše, bez vírenia prachu pri vysávaní. Je dokázané, že centrálne vysávače z obytného priestoru účinne odstránia prach, alergény a ostatné znečisťujúce látky.

Komfort

Vysávanie s CV HUSKY nielen nezanechá pachovú stopu u Vás doma, keďže nevíri prach ani nevyfukuje vzduch z filtra, či zbernej nádoby, ale je maximálne pohodlný vďaka kompatibilite so systémami zabudovaných hadíc Retraflex známych ako Hadica v Stene (HvS). Vypustenie prenášania hadice, miesta uskladnenia, jej rozbaľovania, zbaľovania a odkladania, urobil systém HvS u našich zákazníkov maximálne obľúbený. Významný je tiež fakt, že jednotky HUSKY sú nenáročné na údržbu. Dlhá životnosť, maximálne 2-3 krát do roka čistená zberná nádoba aj odporúčaná preventívna kontrola systému len raz za 5 rokov sú toho zárukou.

Prajeme Vám príjemné, pohodlné a efektívne upratovanie s HUSKY a pre Vás, ktorí zvažujete, či ísť s nami touto cestou – jednoducho „Nechajte sa inšpirovať!“
Sortiment
Vyberte si z našej širokej ponuky centrálnych vysávačov a príslušenstva to pravé pre vás a váš domov.
Agregáty
Vysávače H2O
Vďaka jedinečným vlastnostiam vody a najnovším technológiám je teraz vysávanie jednoduchšie a zdravšie.
Princíp bezúdržbového vysávania
Princíp fungovania
Objavte princíp fungovania a inštalácie našich centrálnych vysávačov na virtuálnej prípadovej štúdii.
Schéma zapojenia CVS HUSKY
História spoločnosti
HUSKY je najvýznamnejšou Kanadskou spoločnosťou vyrábajúcou čistiace zariadenia na údržbu podláh.
Značka HUSKY vysávačov
Úvod    |     O spoločnosti    |     Princíp činnosti    |     Akcie    |     Sortiment    |     E-obchod    |     Referencie    |     Časté otázky    |     Predajcovia    |     Kontakt
© 2021 CEVYS spol. s r.o. - Výhradný dovozca CVS HUSKY na Slovensko. Všetky práva vyhradené.     webdesign by VISIBLE BRAND, s.r.o.