HUSKY logo
 Úvod O spoločnosti Princíp činnosti * Akcie * Sortiment E-obchod Referencie Časté otázky Predajcovia Kontakt

E-obchod

Váš nákupný košík     Počet položiek: 0    Cena: 0,00 €
Všetky ceny sú s 20% DPH
Obchodné podmienky

Náhradné diely

Filtre-189S

Jednorazové antibakteriálne filtračné vrecká (5 ks v balení) pre vysávacie agregáty HUSKY Q Compact, air 10, A10-130I, Flex FLX-130I, FLX-260I, Nanook NNK-130I, ECO-130I, PT8510/SE, PT8610. Objem vrecka 8 litrov. Cena je za jedno balenie.

Špecifikáca modelu každého agregátu HUSKY sa dá nájsť na identifikačnom štítku priamo na tele každého agregátu. Je to reťazec znakov nasledujúcich po MOD (resp. MODELE, MODEL).
Pri zakladaní filtrov do jednotiek odporúčame tesniacu gumičku jemne nakrémovať.

Výborná cena za balenie s 5ks veľkoobjemovými filtračnými vreckami,  ktoré obsahuje aj dve PROMO vzorky antibakteriálnych vôní vyrobených na prírodnej báze. Aplikujú sa jednoduchým vysypaním obsahu vrecúška na podlahu a následným povysávanim - čím sa voňavé granulky nasajú priamo do obsahu aktuálne používaného vrecka.
Odporúčame túto vychytávku ponúknuť Vašim známym na vyskúšanie v klasických prenosných, resp. robotických vysávačoch s vreckovým filtrom, kde zápach vyfukovaného vzduchu zaťažuje interiérové ovzdušie. Granule nielen dlhodobo uvoľňujú sviežu vôňu, ale aktívne zabraňujú množeniu mikroorganizmov a plesní. Použitelné sú aj v centrálnych vysávačoch, kde sa však ich efekt v interiéri neprejaví, nakoľko systém prefiltrovaný vzduch vyfukuje hneď do exteriéru. Pri výmene naplneného vrecka ale necítiť obvyklý zatuchnutý zápach :) 

Cena: 27,48


Návrat na zoznam produktov
Sortiment
Vyberte si z našej širokej ponuky centrálnych vysávačov a príslušenstva to pravé pre vás a váš domov.
Agregáty
Vysávače H2O
Vďaka jedinečným vlastnostiam vody a najnovším technológiám je teraz vysávanie jednoduchšie a zdravšie.
Princíp bezúdržbového vysávania
Princíp fungovania
Objavte princíp fungovania a inštalácie našich centrálnych vysávačov na virtuálnej prípadovej štúdii.
Schéma zapojenia CVS HUSKY
História spoločnosti
HUSKY je najvýznamnejšou Kanadskou spoločnosťou vyrábajúcou čistiace zariadenia na údržbu podláh.
Značka HUSKY vysávačov
Úvod    |     O spoločnosti    |     Princíp činnosti    |     Akcie    |     Sortiment    |     E-obchod    |     Referencie    |     Časté otázky    |     Predajcovia    |     Kontakt
© 2021 CEVYS spol. s r.o. - Výhradný dovozca CVS HUSKY na Slovensko. Všetky práva vyhradené.     webdesign by VISIBLE BRAND, s.r.o.